Author: r***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig
Color: Redwood
Price: 108kr
Original Price: 144kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Violet Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25041863328992671 |
Author: r***7
Date:
Review: Great wig
Color: Redwood
Author: j***a
Date:
Review: Really good quality wig! I wore it to a festival. I had to trim the bangs a bit to make it look less fake.
Color: Violet Purple
Author: L***e
Date:
Review: fun
Color: Violet Purple
Author: c***1
Date:
Review: looks ok but can tell its a wig
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.